Na sklade máme široký výber športových topov, ktoré sú vhodné na beh, cyklistiku, korčulovanie a rôzne iné športy. Prezrite si našu ponuku trendy, funkčných a moderných topov pre úplný zážitok z športu.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Vďaka zaujímavému strihu sa môžete voľne hýbať v športovom tope, ktorý má výstrih na chrbte. Zabezpeší vám komfort a jedinečný vzhľad.

  19.90 
  Veľkosť : S - M - L
 • Pohodlný športový top – Just Do It – ružový. Pohodlie je veľmi dôležitou súčasťou športovania a cvičenia. Preto bol tento top navrhnutý presne podľa požiadaviek komfortu. Umožní vám voľný pohyb pri behu alebo pri vašom tréningu, aby ste dosahovali maximálne výkony. Je bez rukávov, takže sa nebudete potiť tak ako pri tričkách s rukávmi. Top má neónovo-ružovú farbu.

  18.10 
  Veľkosť : S - M - L
 • Dizajn crop topu je z prednej časti v dekolte so sieťovanej látky, vďaka čomu je aj počas cvičenia vzdušný a navyše zaujímavý. Na chrbtovej časti je v stredovej časti so zaujímavým výstrihom. Vďaka jednofarebnosti ho viete ľahko skombinovať s inými športovými kúskami.

  19.90 
  Veľkosť : S - M - L
 • Športový top na cvičenie, ktorý je ideálny na beh, cyklistiku, ale aj na náročné a vytrvalostné tréningy.

  24.90 
  Veľkosť : S - M - L - XL
  Farba : Ružová
 • Športové tielko so širokými ramienkami v dvoch farbách:čierna a limetková.  Tielko  je z priedušného materiálu, vhodný pre vaše každodenné tréningy.

  9.99 
  Farba : Čierna - Zelená
  Veľkosť : S - M - L
 • Flexibilné dámske tričko. Chrbát topu je zdobený netradičným strihom – dvoma tenkými pásmi, ktoré zdôraznia váš chrbátik a zabezpečia očarujúci zjav.

  14.90 
  Veľkosť : S - L
  Farba : Červená
 • Funkčné, pohodlné a flexibilné športové tričko určené pre vaše intenzívne tréningy. V dvoch farebných prevedeniach.

  16.20 
  Farba : Čierna - Ružová
  Veľkosť : S - M - L - XL