Na sklade máme široký výber športových topov, ktoré sú vhodné na beh, cyklistiku, korčulovanie a rôzne iné športy. Prezrite si našu ponuku trendy, funkčných a moderných topov pre úplný zážitok z športu.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Pohodlný športový top – Just Do It – čierny. Pohodlie je veľmi dôležitou súčasťou športovania a cvičenia. Preto bol tento top navrhnutý presne podľa požiadaviek komfortu. Umožní vám voľný pohyb pri behu alebo pri vašom tréningu, aby ste dosahovali maximálne výkony.

  18.10 
  Veľkosť : S - M - L
 • Dizajn crop topu je z prednej časti v dekolte so sieťovanej látky, vďaka čomu je aj počas cvičenia vzdušný a navyše zaujímavý. Na chrbtovej časti je v stredovej časti so zaujímavým výstrihom. Vďaka jednofarebnosti ho viete ľahko skombinovať s inými športovými kúskami.

  19.90 
  Veľkosť : S - M - L
 • Ľahký letný materiál, moderný strih a pestrá farba, ktoré vám zaručia komfort a jedinečný zjav. Okúzlite okolie s týmto krásnym setom.

  34.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Ružová
 • Športový top na cvičenie, ktorý je ideálny na beh, cyklistiku, ale aj na náročné a vytrvalostné tréningy.

  24.90 
  Veľkosť : S - M - L - XL
  Farba : Ružová
 • Športové tielko so širokými ramienkami v dvoch farbách:čierna a limetková.  Tielko  je z priedušného materiálu, vhodný pre vaše každodenné tréningy.

  9.99 
  Farba : Čierna - Zelená
  Veľkosť : S - M - L
 • Dámsky funkčný top s rozšírenými ramienkami je z pohodlnej priedušnej látky. Vbyrať si môžete z dvoch farieb: čiernej a limetkovej. Tento top perfektne drží tvar, umožňuje voľnosť pohybu.

  11.99 
  Veľkosť : XS - S - M
  Farba : Čierna - Zelená
 • Flexibilné dámske tričko. Chrbát topu je zdobený netradičným strihom – dvoma tenkými pásmi, ktoré zdôraznia váš chrbátik a zabezpečia očarujúci zjav.

  14.90 
  Veľkosť : S - L
  Farba : Červená
 • Funkčné, pohodlné a flexibilné športové tričko určené pre vaše intenzívne tréningy. V dvoch farebných prevedeniach.

  16.20 
  Farba : Čierna - Ružová
  Veľkosť : S - M - L - XL