Široká ponuka kvalitných legín. Vďaka vysokému pásu legín sa budete cítitť príjemne pri všetkých druhoch športu. Farebnosť, pohodlný materiál, moderný dizajn a vaša spokojnosť sú pre nás prvoradé. ??

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Športový strih je nie len veľmi pohodlný ale navyše aj sexy. Will power dámske legíny sú zvýraznené nápisom WILL POWER v bedrovej časti legín a bielými pásikmi na časti stehna  a pod kolennou časťou. Tieto legíny z najnovšej kolekcie musíte mať!

  26.90 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • V zadnej časti  sú legíny doplnené o koženkový efekt, ktorý dokonale formuje váš vyšportovaný zadoček. Dizajn legín osvieži aj tylový panel v časti stehien až k lýtkam a zabezpečí Vám prievzdušnosť počas  športovej aktivity. Buďte trendy aj počas tréningu!

  21.90 
  Veľkosť : S - M - L - XL
  Farba : Čierna
 • Dámske legíny so sieťkovými pásikmi dokonale tavrujú Váš zadok a tylové pásiky Vám zabezpečia priedušnosť počas športovej aktvity. Vyvýšená drieková časť je  zhotovená účelovo z tylovej látky.

  24.90 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Čierne fitness legíny s dierkovanou látkou sú nielen vzdušné, ale aj veľmi moderné. Zvoľte tieto krásne legíny počas športových aktivít alebo na bežné nosenie, zaručene budú pre vás obľúbeným kúskom vo vašom šatníku.

  31.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Tmavé športové legíny s minimalistickým vzorom sú skvelým základným doplnkom k vášmu športovému outfitu. Ľahko kombinoveteľné legíny si určite obľúbite vďaka minimalistickému vzoru a vysokému pásu.

  29.90  14.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Fantasy grey legíny sú elastické legíny s vysokým pásom. Po obvode v častiach pod kolenami majú športové legíny 2 široké tmavosivé pásy. Tieto legíny vám garantujú maximálny komfort počas cvičenia.

  29.99  20.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • 7/8 Dámske legíny s dierkovaným vzorom sú zhotovené s vysokým pásom a obohatené o dierkovaný vzor, vďaka čomu sú legíny dizajnovo zvýraznené a zároveň aj prievzdušné. Zvýraznite svoj outfit počas tréningu v týchto legínach!

  26.90  18.90 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Let it snow legíny sú elastické legíny s vianočnou podtlačou, na ktorej sú zvýraznené srdiečka, vločky a jeleň. Spríjemnite si cvičenie počas vianočného obdobia v týchto krásnych legínach. Legíny sú veľmi pohodlné, napr.: Na domáce využitie, či na fitness určite to bude jeden z obľúbených kúskov.

  Veľkosť: UNI

  14.90 
 • Legíny sú veľmi pohodlné, napr.: Na domáce využitie, či na fitness určite to bude jeden z obľúbených kúskov. Na tmavých legínach je biela podtlač vločka, strom a jeleň.

  Veľkosť: UNI

  14.90 
 • Legíny fresh pink sú elastické legíny s vysokým pásom. V obvode oboch častí stehna majú legíny 3 široké sýto-ružové pásy. Tieto legíny vám garantujú maximálny komfort počas cvičenia.

  29.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Ružová
 • Vďaka priliehavým legínam sa budete cítiť komfortne aj v chladnejšom počasí. Športové šortky sú po obvode zdobené žiarivým ružovým šitím.

  19.90 
  Farba : Čierna
  Veľkosť : S - M - L
 • Rose flower legíny sú zdobené ružami, aby ste sa aj počas cvičenia cítli ako v rozprávke.  Benefitmy legín sú vysoký pás a komfortný materiál.

  27.99 
  Veľkosť : S - M
  Farba : Ružová - Sivá
 • Legíny Heart Shaped – tmavosivé. Krásne legíny Heart Shaped so sieťkovanými elementmi na zadnej strane tvarujúce srdiečko. Vďaka vysokému pásu a pohodlnému materiálu sú tieto legíny štýlové a funkčné zároveň.

  32.90 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Sivá
 • Tmavomodré legíny s orientálnou potlačou sú legíny s vysokým pásom, ktoré zdobia ruže a ryby. Sýte farby pripomínajú prekrásne textílie východu. UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ (Vyhovuje veľkostiam M a L), sú maximálne priliehavé. Držia pevne, sú elastické. Sú veľmi pohodlné na domáce nosenie.

  14.90 
  Farba : Modrá
 • Svetlomodré legíny s motívom ruží sú krásne romantické legíny, ktoré Vás očaria jemnosťou a krásou. Majú vysoký pás, sú maximálne priliehavé. Veľkosť: UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ (Vyhovuje veľkostiam M a L) Sú veľmi pohodlné na domáce nosenie.

  14.90 
  Farba : Svetlo-modrá