Vyberte si z ponuky šortiek, ktoré vám vďaka kvalitnému priedušnému materiálu a push up efektu zaručia komfort počas športovania. ?️‍♀️?

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Dámske športové šortky sú z príjemného materialu, ktorý sa prispôsobí postave počas športovej aktivity. Vďaka vysokému pásu a strečovej látke sa v nich budete cítiť pohodlne! Šortky sú ideálne aj na každodenné nosenie do mesta!

  11.95 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Catch flight not feelings šortky sú absolútnpu vychytávkou tejto sezóny! Šortky môžete využiť počas cvičenia aj na každodenné nosenie. Zažiarte v týchto šortkách!

  14.95 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Dámske športové šortky s push up disponujú so šnúrkami po oboch bokoch, vďaka čomu si viete nastaviť dĺžku šortiek, ktorá vám je pohodlná počas tréningu. Šortky sú skvelé aj na voľnočasové aktivity.

  19.90 
  Farba : Ružová
  Veľkosť : S - M - L
 • Čierny krátky overal so zipsom je krásny dámsky fitness overal v čiernej farbe s bielym pásom na bokoch a so zipsom na chrbte.

  26.40  13.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Krátky športový set v dvoch farbách. Športová podprsenka je klasický top so športovou chrbtovou časťou, dekoltáž do tvaru U. Materiál kompletu  je pružný, zaručuje pohodlie pri cvičení. Šortky majú zvýšený pás, s dizajnom trojuholníkového lemu na zadnej časti šortiek, ktorý krásne vytvaruje váš zadoček.

  33.10 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Biela - Čierna
 • Zvýšená drieková časť vám bude počas tréningu oporou a obľúbený push-up efekt vám zdokonalí vašu vyšportovanú postavu. Šortky sú dostupné v dvoch farbách : čierna a ružová.

  19.99  9.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna
 • Zvýšená drieková časť vám bude počas tréningu oporou a obľúbený push-up efekt vám zdokonalí vašu vyšportovanú postavu. Šortky sú dostupné v dvoch farbách : ružová a čierna.

  19.99 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Ružová
 • Dvojvrstvové dámske fitness šortky s prieliehavou spodnou časťou a priedušnou vrchnou tkaninou. Športujte vo veľkom štýle a vyskúšajte tieto šortky!

  24.90 
  Veľkosť : S - M - L
  Farba : Čierna - Ružová